Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy Inpost. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu):

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Kurier 

15,00 zł 


pobranie
+3,00 zł
Do dwóch dni roboczych
po wysyłce paczki z magazynu*

W celu wysyłki zamówienia przesyłką płatną przy odbiorze, prosimy wybrać zwykłą dostawę i następnie nawiązać kontakt z nami potwierdzając złożone zamówienie i informację o formie wysyłki.

Darmowa wysyłka od 300zł.

Paczka w Ruchu

7,00 zł Do czterech dni roboczych

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.
**Paczkomatem mogą być wysłane przedmioty o określonych gabarytach. Trzonki i miotły.mopy z kiejem nie mieszczą się w paczkomacie i muszą być wysłane kurierem.


Monitorowanie przesyłki możliwe jest na poniższej stronie:
https://inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-przesylke

Koszt wysyłki dodawany jest na paragonach i fakturach, które dołączamy do paczek. Podane ceny kosztów wysyłki są cenami brutto.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep MYJO.PL nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

...jest pusty

Szybki kontakt

tel. 797 044 842
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.