Oferta promocyjna marki Ługa


Firma Gold Drop w ofercie przygotowała promocyjne duopacki. Dostępne są dwa zestawy:

Krochmal Ługa Classic 750 ml plus woda do żelazka Ługa gratis oraz Preparat ułatwiający prasowanie Ługa 500ml plus woda do żelazka pod tą samą marką gratis.
Woda może być stosowana do każdego rodzaju tkaniny a jej delikatnie perfumowany zapach sprawia że prasowanie staje się przyjemną czynnością. Ponadto woda demineralizowana chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia.

KROCHMAL ŁUGA
Jest to nowoczesny i niezawodny, syntetyczny krochmal w płynie, który może być stosowany zarówno do krochmalenia ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Poprawia biel tkanin oraz ożywia kolory. Przeznaczony jest do krochmalenia tkanin: lnianych, bawełnianych oraz z domieszką tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu w składzie precyzyjnie dobranych składników działa bardzo skutecznie. Nie wymaga wykonywania dodatkowych czynności poprzedzających krochmalenie, ponieważ jest gotowy do użycia. Może być stosowany do krochmalenia w temperaturze max. 30 OC. Pozostawia na tkaninie świeży i przyjemny zapach.

PRODUKT UŁATWIAJĄCY PRASOWANIE
Produkt ten jest całkowicie obojętny dla środowiska, ponieważ jego składniki ulegają biodegradacji.
Preparat zawierający proteiny jest uzupełnieniem asortymentu krochmalu ŁUGA. Jest to nowoczesny i niezawodny środek w płynie, którego przeznaczeniem jest ułatwianie prasowania tkanin typu: koszule, bluzki, obrusy, bielizna, firanki.
W swoim składzie zawiera proteiny i skrobię, dzieki czemu:
• usztywnia wyprasowane tkaniny,
• zapobiega elektryzowaniu się tkanin,
• poprawia gładkość i połysk włókien,
• zapobiega niszczeniu tkaniny w wysokich temperaturach,
• pozostawia przyjemny zapach.
Płyn jest całkowicie obojętny dla środowiska, ponieważ jego składniki ulegają biodegradacji.

...jest pusty

Szybki kontakt
tel. 531 644 452
tel. 797 044 842
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.