OXO Tabletki zmiękczające do tkanin 12 szt.

11,60 zł

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Tabletki zmiękczające do wszystkich typów tkanin Produkt należy stosować w połączeniu z detergentem piorącym. Innowacyjna, skoncentrowana formuła zawiera rewolucyjny, multifunkcjonalny składnik zapewniający niesamowitą miękkość Twoich ubrań. Składniki tabletki wnikają w głąb tkanin i tworzą na ich powierzchni niewidoczną powłokę, która zmiękcza włókna, dzięki czemu tkaniny na dłużej zachowują swój kształt i elastyczność, a także chroni ubrania przed zniszczeniem spowodowanym łamliwością włókien. Ponadto produkt ułatwia prasowanie i nadaje właściwości antystatyczne. Dzięki stosowaniu zmiękczacza w formie tabletki masz pewność, że dozujesz odpowiednią dawkę na jeden cykl prania.

Sposób użycia: Zdejmij folię z tabletki. Włóż tabletkę do pustego bębna. Umieść poselekcjonowane pranie. Dodaj detergent piorący zgodnie z zaleceniami producenta. Po kontakcie z tabletką umyj ręce.

Ostrzeżenia! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5,0-25,0°C. Chronić przed zamarznięciem. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
 • Voigt VC 176 Nano Glass Płyn do mycia szyb 0,6L

  Voigt VC 176 Nano Glass Płyn do mycia szyb 0,6L

  10,98 zł

 • AJAX Żel do łazienek 500ml

  AJAX Żel do łazienek 500ml

  7,45 zł

 • Dolphin Grill Cleaner 750 ml

  Dolphin Grill Cleaner 750 ml

  12,67 zł

...jest pusty

Powiadomienia

OXO Tabletki zmiękczające do tkanin 12 szt.

Szybki kontakt
tel. 531 644 452
tel. 797 044 842
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.