Pojemniki pod łóżko - bedrollery


Dla wszystkich osób, które lubią optymalnie wykorzystywać każdą przestrzeń w domu polecamy płaskie, zamykane pojemniki na kółkach - bedrollery. Dzięki nim można schować pościel lub ubrania i zyskać więcej miejsca w szafkach. Głóne zalety bedrollerów to:


Uniwersalne i przestronne plastikowe pudełko
Często zdarza się, że tradycyjne meble nie są w stanie pomieścić wszystkich rzeczy. Niekiedy styl życia, bądź też praca nad jakimś projektem wymaga trzymania różnych przedmiotów zawsze pod ręką. W takiej zaś sytuacji, by być zawsze przygotowanym na tę ewentualność, warto zaopatrzyć się w elegancki, transparentny pojemnik. Jest on na tyle duży i przestronny, iż można w nim zmieścić przeróżne przedmioty.

Od razu widać, co jest w pudle
Przechowywanie rzeczy w pudełku kojarzy się przeważnie z przeprowadzką i życiem na walizkach. By zastąpić te, nierzadko negatywne skojarzenia pozytywnymi, warto zainwestować w to pudło. Wykonane z plastiku, doskonale będzie się prezentować, niezależnie od tego, w jakim miejscu się je postawi, czy gdzie się je ukryje. Bez trudu można je wsunąć pod łóżko, czy też położyć na szafie, bądź schować do szafy, kładąc je na sam spód. Największą zaś jego zaletą jest to, że od razu można się zorientować, co zawiera. Duża przezroczystość plastikowych ścianek pozwala bez otwierania dostrzec poszczególne przedmioty.

Porządek i więcej miejsca
Dzięki temu, że pudełko posiada szczelne zamknięcie, przechowywane w niej rzeczy nie ulegną uszkodzeniu. Nawet kurz się nie przedostanie do środka, a zdarza się, że jest przyczyną awarii różnych elektronicznych urządzeń. Prostokątny kształt pozwala natomiast w pełni zagospodarować dostępną przestrzeń wewnątrz tego pojemnika. W ten sposób łatwiej w mieszkaniu zadbać o więcej wolnej przestrzeni. Przechowywanie przedmiotów w pudełku umożliwia także ich szybkie przeniesienie w inne miejsce, czy nawet wygodny transport samochodem do pomieszczenia znajdującego się w innej lokalizacji.

>>> TUTAJ ZNAJDĄ PAŃSTWO OFERTĘ BEDROLLERÓW W NASZYM SKLEPIE <<<...jest pusty

Szybki kontakt
tel. 531 644 452
tel. 797 044 842
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.