Vermop

vermop, profesjonalny sprzęt do sprzątania, sprzęt do sprzątania, mopy vermop, ściągaczki vermop, niemiecki sprzęt do sprzątania
     Nie możesz znaleźć w naszym sklepie produktu, którego szukasz? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy możliwość sprowadzenia niemalże każdego produktu firmy VERMOP. Wystarczy że podasz kod produktu a my powiemy Ci w jakiej cenie możemy go zaoferować oraz na kiedy możemy go dostarczyć pod wskazany adres.


Systemy do mycia podłóg VERMOP:

  • AQUVA SYSTEM - mopy, które są przeznaczone do zbierania dużych ilości wody. 
  • SPRINT SYSTEM - najpopularniejsze mopy firmy Vermop. Posiadają wiele wkładów o różnych właściwościach i są łatwe w użytkowaniu. Można tutaj wyróżnić mopy Vermop Sprint oraz Vermop Sprint Plus.
  • TWIXTER SYSTEM - niebawem w ofercie
  • CLIPPER SYSTEM - niebawem, w ofercie
  • SCANDIC MONO SYSTEM  - niebawem, w ofercie
  • SCANDIC DUO SYSTEM  - niebawem, w ofercie
  • PADY TEKSTYLNE  - niebawem, w ofercie

Produkty VERMOP, to nie tylko mopy. W ofercie posiadamy wiele akcesoriów tej firmy, które znacznie ułatwiają sprzątanie. Można wyróżnić ściągaczki, myjki do okien, wózki do sprzątania i pozostały profesjonalny sprzęt do sprzątania.

VERMOP stawia przede wszystkim na jakość, dzięki czemu klienci tej firmy nie tylko bez problemu dotrzymują kroku konkurencji, ale nawet ją wyprzedzają. Produkowane przez VERMOP systemy utrzymania czystości są przy tym czymś więcej niż tylko środkiem do osiągnięcia celu. W centrum działań firmy znajdują się ludzie, dla których wciąż rozwijane są  produkty. Swoją jakość zawdzięczają ona ponad 80-letniemu know-how i gromadzonemu przez ten czas doświadczeniu. Główna siedziba firmy znajduje się w Gilching niedaleko Monachium. VERMOP posiada również oddziały w wielu krajach Europy.

...jest pusty

Szybki kontakt

tel. 797 044 842
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.