...jest pusty
Mop obrotowy Bien Star
Szybki podgląd
94,89 zł
Szczota do usuwania sierści
Szybki podgląd
24,60 zł
nalewak soków i napojów do lodówki kuchni
Szybki podgląd
19,43 zł
Ściereczki z mikrofibry Soke 6+2
Szybki podgląd
14,60 zł
zmiotka gumowa w pastelowych kolorach - zamiatanie
Szybki podgląd
9,98 zł
miska składana na zlew - miska kuchenna
Szybki podgląd
14,50 zł
Pasta BHP do mycia rąk - piaskowo mydlana
Szybki podgląd
3,51 zł
ŚCIERECZKI SONEX MULTI CLEANER, WIADERKO 150 LISTKÓW
Szybki podgląd
61,97 zł
kula do kurzu
Szybki podgląd
10,68 zł
Myjka do szyby samochodowej
Szybki podgląd
9,23 zł

G&G Piekarnik i Grill 500 ml

14,79 zł

Producent: Edeka
Kod: 1981-uniw
EAN: 4311536964244
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (18 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Niezwykle silny i skuteczny środek do czyszczenia piekarników zapewnia czystość w całym wnętrzu piekarnika dzięki formule 10 minut. Dzięki silnie przylegającej piance Bref Oven & Grill automatycznie i szybko czyści wszystkie powierzchnie w piekarniku, ale także blachy do pieczenia, ruszty grillowe, powierzchnie pionowe z przypalonymi tłustymi zabrudzeniami i osadami, nie tylko czyste, ale także bezpieczne dla żywności.

Pojemność: 500 ml

Instrukcja użycia Przed użyciem dobrze wstrząsnąć! Zdejmij zabezpieczenie przed dziećmi. Trzymać puszkę możliwie pionowo i równomiernie spryskać czyszczone powierzchnie z odległości ok. 20 cm. Nie rozpylać na otwór wentylatora w piecach z gorącym powietrzem. Zgaś lampkę kontrolną piekarników gazowych.
Szybkie czyszczenie: rozgrzej piekarnik do 50 ° C, a następnie wyłącz. Poczekaj 5-10 minut. Następnie nałóż produkt i pozostaw na 10 minut.
Czyszczenie na zimno: pozostawić produkt na ok. 20 minut. Wytrzeć wilgotną gąbką lub szmatką. Wydłużyć czas ekspozycji przy bardzo silnych zabrudzeniach. W razie potrzeby powtórzyć czyszczenie.

Składniki:<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne Inne składniki: substancje zapachowe, gaz pędny (butan).

NIEBEZPIECZEŃSTWO
Powoduje poważne podrażnienia skóry i poważne uszkodzenie oczu. Zawiera monoetanoloaminę i wodorotlenek sodu. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od dzieci. Nosić rękawice ochronne / okulary ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zabrudzoną, nasiąkniętą odzież. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszelkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych rodzajów źródeł zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i nie wystawiać na temperatury powyżej 50 ° C.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.