...jest pusty
Strona główna

Jak wybrać zszywacz tapicerski?

taker, zszywacz tapicerski, jaki zszywacz wybrać?

Zszywacz tapicerski jest jednym z najpopularniejszych narzędzi, ponieważ można go wszechstronnie wykorzystać. Doskonale mocuje tkaniny, folie i inne materiały do podłoża drewnianego.

Zszywacze dzielą się głównie na to, jak głębokich zszywek można do nich stosować. W naszym sklepie oferujemy zszywacze tapicerskie przeznaczone do zszywek głębokich w zakresie od 4 do 14 mm. Do tapicerstwa powinny wystarczyć ręczne zszywacze do zszywek 4, 6 i 8 mm. Dla majsterkowicza, który będzie używał zszywacza wszechstronnie, lepiej wybrać takera do zszywek 4, 6, 8, 10, 12 i 14 mm.

Przed zakupem warto również zwrócić na typ zszywacza. Na rynku najczęściej występują zszywacze Typ53, które pasują do zszywek o szerokości 11,3mm. Jednakże spotkać można również zszywacze Typ13, które pasują do zszywek o szerokości 10,6 mm.  Wiedza na temat typu naszego zszywacza będzie nam potrzebna żeby kupować do niego kompatybilne zszywki.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.