...jest pusty
Mop obrotowy Bien Star
Szybki podgląd
94,89 zł
Szczota do usuwania sierści
Szybki podgląd
24,60 zł
nalewak soków i napojów do lodówki kuchni
Szybki podgląd
19,43 zł
Ściereczki z mikrofibry Soke 6+2
Szybki podgląd
14,60 zł
zmiotka gumowa w pastelowych kolorach - zamiatanie
Szybki podgląd
9,98 zł
miska składana na zlew - miska kuchenna
Szybki podgląd
14,50 zł
Pasta BHP do mycia rąk - piaskowo mydlana
Szybki podgląd
3,51 zł
ŚCIERECZKI SONEX MULTI CLEANER, WIADERKO 150 LISTKÓW
Szybki podgląd
61,97 zł
kula do kurzu
Szybki podgląd
10,68 zł
Myjka do szyby samochodowej
Szybki podgląd
9,23 zł

Poliboy Odtłuszczacz 500 ml

24,28 zł

Kod: 5443-uniw
EAN: 4016100150114
Produkt niedostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Poliboy Power bez wysiłku usuwa tłuszcz, przypalony i uporczywy brud z całej kuchni. Intensywnie czyści powierzchnie pieców, okapy, blachy do pieczenia, piekarniki, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, garnki, patelnie i woki oraz zapewnia promienną czystość. Żywność może bez wahania wejść w kontakt z czyszczoną powierzchnią. Podczas stosowania rozwija się subtelny pomarańczowy zapach naturalnego olejku z pomarańczy.

Pojemność:500 ml

Zagrożenie. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Powoduje podrażnienie skóry. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Przeczytaj etykietę przed użyciem. Nosić rękawice ochronne/ochronę oczu. JEŚLI W OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń istniejące lipy kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU NA SKÓRZE: Umyć dużą ilością wody. Całkowicie opróżniony pojemnik do centrum recyklingu.

Składniki: Mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, substancje zapachowe (limonen). Zawiera: wodorotlenek potasu. Zawiera limonen. Może powodować reakcje alergiczne.

Wstrząśnij przed użyciem!
Nie stosować na powierzchniach malowanych lub aluminiowych. Otwórz dyszę. Rozpyl trochę POLIBOY na zabrudzonym obszarze i pozwól, aby zadziałał. Przetrzyj wilgotną gąbką lub ściereczką. Powtórz proces, jeśli jest bardzo brudny. Po użyciu zamknąć dyszę.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.