...jest pusty
Strona główna

Preparaty do mycia łazienek

W naszym sklepie Internetowym oferujemy Państwu profesjonalne środki do czyszczenia łazienek oraz sanitariatów od wiodących producentów. W asortymencie znajdują się zarówno produkty uniwersalne, jak i do wyspecjalizowanych powierzchni (np. środki do czyszczenia fug lub środki do czyszczenia kabiny prysznicowej). Podczas wybierania idealnego środka należy kierować się - poza rodzajem powierzchni - bezpieczeństwem użytkowania. Preparaty z naszego asortymentu nie uszkadzają powierzchni ceramicznych i chromowanych.

Proponujemy produkty, takie jak odkamieniacz do kabin prysznicowych, preparat do usuwania osadów mydlanych oraz kamienia, środek do gruntownego odkamieniania niecek basenowych oraz natrysków. Poza środkami czystości do łazienki oferujemy preparaty do udrażniania odpływów kanalizacyjnych i produkty, których zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Głównym zadaniem środków czystości do łazienki i WC jest usuwanie osadów wapiennych. Kamienie tworzą się poprzez odparowywanie wody, a powtarzalność tych procesów powoduje, że powstałe zabrudzenia są trudne do usunięcia. Profesjonalne środki do czyszczenia łazienek oraz sanitariatów usuwają zarówno kamień, jak i osady, a dodatkowo pozostawiają przyjemny zapach.

W przypadku uporczywego osadu kamiennego, którego nie jesteśmy w stanie usunąć podczas bieżącego mycia, możemy zastosować preparaty oparte na kwasie fosforowym lub solnym, na przykład Sani Acid fresh gel. Do zalewania pisuarów i muszli klozetowych zalecamy preparat Sani Max gel ze zwiększonej lepkości i gęstości, które sprawiają, że kontakt preparatu z powierzchnią jest odpowiednio wydłużony. Często występującym problemem jest niedrożna kanalizacja. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie środka rozpuszczającego białko, włosy, osady mydlane i bawełnę, na przykład Domestos Professional Unblocker. Można go stosować profilaktycznie lub w sytuacji, gdy odpływ kanalizacyjny jest zatkany. Preparat ten skutecznie i szybko udrażnia odpływy nie uszkadzając przy tym powierzchni gumowych, silikonowych, PCV oraz nie powoduje korozji metali.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.