...jest pusty
Mop obrotowy Bien Star
Szybki podgląd
94,89 zł
Szczota do usuwania sierści
Szybki podgląd
24,60 zł
nalewak soków i napojów do lodówki kuchni
Szybki podgląd
19,43 zł
Ściereczki z mikrofibry Soke 6+2
Szybki podgląd
14,60 zł
zmiotka gumowa w pastelowych kolorach - zamiatanie
Szybki podgląd
9,98 zł
miska składana na zlew - miska kuchenna
Szybki podgląd
14,50 zł
Pasta BHP do mycia rąk - piaskowo mydlana
Szybki podgląd
3,51 zł
ŚCIERECZKI SONEX MULTI CLEANER, WIADERKO 150 LISTKÓW
Szybki podgląd
61,97 zł
kula do kurzu
Szybki podgląd
10,68 zł
Silikonowa myjka do mycia ciała
Szybki podgląd
19,99 zł

Vermop

vermop, profesjonalny sprzęt do sprzątania, sprzęt do sprzątania, mopy vermop, ściągaczki vermop, niemiecki sprzęt do sprzątania
     Nie możesz znaleźć w naszym sklepie produktu, którego szukasz? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Mamy możliwość sprowadzenia niemalże każdego produktu firmy VERMOP. Wystarczy że podasz kod produktu a my powiemy Ci w jakiej cenie możemy go zaoferować oraz na kiedy możemy go dostarczyć pod wskazany adres.


Systemy do mycia podłóg VERMOP:

  • AQUVA SYSTEM - mopy, które są przeznaczone do zbierania dużych ilości wody. 
  • SPRINT SYSTEM - najpopularniejsze mopy firmy Vermop. Posiadają wiele wkładów o różnych właściwościach i są łatwe w użytkowaniu. Można tutaj wyróżnić mopy Vermop Sprint oraz Vermop Sprint Plus.
  • TWIXTER SYSTEM - niebawem w ofercie
  • CLIPPER SYSTEM - niebawem, w ofercie
  • SCANDIC MONO SYSTEM  - niebawem, w ofercie
  • SCANDIC DUO SYSTEM  - niebawem, w ofercie
  • PADY TEKSTYLNE  - niebawem, w ofercie

Produkty VERMOP, to nie tylko mopy. W ofercie posiadamy wiele akcesoriów tej firmy, które znacznie ułatwiają sprzątanie. Można wyróżnić ściągaczki, myjki do okien, wózki do sprzątania i pozostały profesjonalny sprzęt do sprzątania.

VERMOP stawia przede wszystkim na jakość, dzięki czemu klienci tej firmy nie tylko bez problemu dotrzymują kroku konkurencji, ale nawet ją wyprzedzają. Produkowane przez VERMOP systemy utrzymania czystości są przy tym czymś więcej niż tylko środkiem do osiągnięcia celu. W centrum działań firmy znajdują się ludzie, dla których wciąż rozwijane są  produkty. Swoją jakość zawdzięczają ona ponad 80-letniemu know-how i gromadzonemu przez ten czas doświadczeniu. Główna siedziba firmy znajduje się w Gilching niedaleko Monachium. VERMOP posiada również oddziały w wielu krajach Europy.

Darmowa wysyłka od 100 zł!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.